Quote (Historyx @ 24 Jun 2012 22:12)
det var da en fin status du har fået dig
Poker Status: Blacklist

Det sjovt du nævner det, blacklist har ikke en skid med hvordan du er over for andre personer. han stiller et spg og håber at få et svar, istedet får han smidt det i hovedet!? Det er ikke særlig modent. ja jeg kan da hurtigt sige jeg også er blacklisted. men det betyder ikke at jeg ikke kan finde ud af at være okay og nice når jeg smiller poker her på sited. så pls drop det.
Quote (SIT_nTakeNotes @ 24 Jun 2012 22:36)
I burde virkelig få et bedre indhold i jeres liv hvis i går så meget op i det at i hugger ned på folk på den måde... som der står i det topic, så havde jeg da også en del viden inden jeg startede pga min irl m8 Ewa, havde det får mig og lærte mig det hele og vidste mere end de fleste der er nye her på sited og det ved siger jeg ikke at jeg er multi, men at jeg er imod alt det der sker her på det danske site.
Sry for min for det her... er ikke bedre selv men jeg prøver at ændre har læst bedre ting her inde for godt 1 år siden! så drop det guys pls

Få bedre ting at skrive om
