Quote (Whyred @ Jun 12 2012 03:18pm)
Det sørgelige svar er nok desværre ja. Folk kan være meget snævertsynede herinde, og igen desværre, af og til med god grund. Det sker at folk vil snyde, men posts og hvad dato du er kommet til betyder for så vidt intet, det er blot indikativer der signalerer at man har været her længe, og folk med en vis tilknytning har også mere at tabe ved at blive snuppet i at snyde end en frisk profil som din pt. har.
Bare vis respekt overfor dem du bytter/spiller med og de vil gøre det samme overfor dig, det er det bedste råd jeg kan give dig.
Lyder ikke for godt :s
Quote (berens @ Jun 12 2012 03:19pm)
Hvor kan du huske det fra? :rolleyes:
Kommer helt anpå hvilket spil du vil sælge i. Rigtig gode ting i d2, helt klar. Men hvis det nu er i d3, så gør det ingenting :D
Som sagt, fordi jeg har mange kammerater der har brugt det før i tiden?
Og det eneste vi spillede dengang var d2, så jeg har jo fulgt lidt med på deres? :)
Jeg var MEGET skeptisk i starten overfor jsp, så valgte ikke at lave en, synes det ødelagde lidt spillet.
Men kan jo ligeså godt starte nu, når jeg alligevel snart får mig købt d3 :P
+ jeg har en del items tilbage fra dengang jeg spillede d2.