Quote (PalysFort @ Sun, Feb 22 2009, 06:58pm)
Mislim da je Split malo previše počep vjerovat Hajduku tako da me uopće ne bi iznenadilo da Dinamo danas i pobijedi

Da ne bi ispalo da vrdam okolo, pobjeda Dinama ^^
a jesi malo navratio, a? dugo te nije bilo, jel da? i šta sad? koliko češ sad izbivati?