ovo se isplati komentirat

jedva ga čekam vidit u zegeu.
ali ovo nije ništa ima on pun kurac boljih sola.
novija interpretacija ovog sola, na voliminal dvd-u..
nać ću sad po youtubeu par, pa ću postat.
po meni najbolji bubnjar današnjice, iako ga pun kurac ljudi osporava zbog toga šta svira "jednostavne" dionice...
This post was edited by eddy_hc on Feb 22 2009 05:47am