d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Kakve Su Vam Cajke Dok Ste Pijani? > Meni Su Extra Bija Ja Pijan Il Trizan!
12310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 631
Joined: Jan 14 2009
Gold: 7.00
Feb 10 2009 08:13pm
ajde ljudi da vidim vase misljenje o cajkama ... meni osobno su cajke najbolja muzika za ic se opit ... boce pucaju i vidaju se zarulje ... pa di ces bolje?

This post was edited by QlimaxPwnz on Feb 10 2009 08:14pm
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Feb 10 2009 08:15pm
kad sam prijezan onda mi se doimaju degutantne, a kad sam pijan onda osječam da su degutantne.
Member
Posts: 631
Joined: Jan 14 2009
Gold: 7.00
Feb 10 2009 08:24pm
hahahahahhahahahahahahahahahahahhaha!!!! aj dobro... a sta ti slusas? tokio hotel eh nije ni to bas bolje od cajki...
a onaaa igraaa vrtiii seee kao cigraaa meniii se piiijeee zatooo stooo moja nijeeee , a ona igraa vrtiii se kaooo cigraa zanjemi piceeeeee dooo sore moja biceee
eee druzstvo se skupilo vino nas ubilo skociliii svi na stooooo pocelooo je looodilo
sviraci ko i jaaa! phaali na kolenaaa , casama vidim dnoo pocelooo je looodiloooo
a onaaa igraaa vrtiii seee kao cigraaa meniii se piiijeee zatooo stooo moja nijeeee , a ona igraa vrtiii se kaooo cigraa zanjemi piceeeeee dooo sore moja biceee
nevremeee na poljuuu ideee mi na voljuuuu nebooo se spustiloooo pocelooo je looodiloooo
casaaa se razbilaaa onaaa je zgazilaa! sve u me paji to pocelo je loodilo
a onaaa igraaa vrtiii seee kao cigraaa meniii se piiijeee zatooo stooo moja nijeeee , a ona igraa vrtiii se kaooo cigraa zanjemi piceeeeee dooo sore moja biceee , eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
idemoooooo idemooooooooooooo cajkaaa pereeeeeee idemooooo!!!
http://www.youtube.com/watch?v=a_IRiCTQfAc&feature=channel_page
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 10 2009 08:43pm
frende aj smiri strasti i razmisli prije nego pritisnes New Topic da li je doista potreban

a sta se tice cajki necu nis komenirat jer ne zelim trosit rijeci/vrijeme/text na nesto sta ne zasluzuje da postoji.

This post was edited by The_Outsider on Feb 10 2009 08:45pm
Member
Posts: 631
Joined: Jan 14 2009
Gold: 7.00
Feb 10 2009 08:45pm
ti si debil...
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Feb 10 2009 08:45pm
gubis to malo reputacije koje nemas vise tu , al sada necu vise mislit o tome a kamo pak o cajkama
Member
Posts: 631
Joined: Jan 14 2009
Gold: 7.00
Feb 10 2009 08:46pm
kad nemate veze o muzici ...
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 10 2009 08:52pm
prosvijetli nas/me
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 10 2009 11:44pm
Quote (QlimaxPwnz @ Wed, 11 Feb 2009, 03:46)
kad nemate veze o muzici ...


pa kakve sad veze imaju cajke sa muzikom? headscratch.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Feb 11 2009 01:37am
Quote (Usc_abaddon @ Wed, Feb 11 2009, 02:45am)
gubis to malo reputacije  koje nemas vise tu , al sada necu vise mislit o tome a kamo pak o cajkama


ok tu si se malp zajebo......
qlimax se nije predstavio tako da nezate ko je ali covjek igra bolje///duze od pola vas i sjecam ga se u svojim pocetcima.........

lucas...pusti budale happy.gif
znas da te ja volim =))
al nevolim tvoju muziku laugh.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
12310Next
Add Reply New Topic New Poll