hahahahahhahahahahahahahahahahahhaha!!!! aj dobro... a sta ti slusas? tokio hotel eh nije ni to bas bolje od cajki...
a onaaa igraaa vrtiii seee kao cigraaa meniii se piiijeee zatooo stooo moja nijeeee , a ona igraa vrtiii se kaooo cigraa zanjemi piceeeeee dooo sore moja biceee
eee druzstvo se skupilo vino nas ubilo skociliii svi na stooooo pocelooo je looodilo
sviraci ko i jaaa! phaali na kolenaaa , casama vidim dnoo pocelooo je looodiloooo
a onaaa igraaa vrtiii seee kao cigraaa meniii se piiijeee zatooo stooo moja nijeeee , a ona igraa vrtiii se kaooo cigraa zanjemi piceeeeee dooo sore moja biceee
nevremeee na poljuuu ideee mi na voljuuuu nebooo se spustiloooo pocelooo je looodiloooo
casaaa se razbilaaa onaaa je zgazilaa! sve u me paji to pocelo je loodilo
a onaaa igraaa vrtiii seee kao cigraaa meniii se piiijeee zatooo stooo moja nijeeee , a ona igraa vrtiii se kaooo cigraa zanjemi piceeeeee dooo sore moja biceee , eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
idemoooooo idemooooooooooooo cajkaaa pereeeeeee idemooooo!!!
http://www.youtube.com/watch?v=a_IRiCTQfAc&feature=channel_page