d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Pitanje > Slika
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Feb 4 2009 08:45am
Kako na forum stavim sliku iz D2? Kad hocu staviti sliku itema koji nudim?
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Feb 4 2009 08:46am
xD


prvo screenshotas, onda idi na tinypic, imageshack il neki deseti i uploadaj pa postas

nista lakse
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Feb 4 2009 08:47am
pa recimo ... nada mse da znas uzet screnshoot sa Print Screen buttonom onda odes u diablo 2 folder i nadjes tu sliku i zapamtis koji je broj
ja na prijem onda odem na www.tinypic.com
odes upload ovo ono browsas sliku s tm brojem stavis zadnju i najjvecu velicinu slike i upload i sacekas i otvori ti se "Link for forums etc nesto " copy paste link i to e to
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Feb 4 2009 08:50am
hvala
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Feb 5 2009 12:57am
mozes isto i malo cropat sliku da ne zaljepis bas i citavi inventory i malo travice i tako. cropas samo sliku itema i tekst za nju, pa je slika manja i sve je brze i urednije. nije losa ideja ni eksport u gif npr napravit i jos dodatno smanjit sliku, jer je igra ionako u 256 boja pa neces puno izgubit na kvaliteti, a jpg ce ti samo zamutit i izgledat losije.
Member
Posts: 6,102
Joined: Oct 20 2007
Gold: 810.00
Feb 7 2009 03:06am
[img]your image[/img]
Go Back To Hrvatski Topic List
Add Reply New Topic New Poll