mozes isto i malo cropat sliku da ne zaljepis bas i citavi inventory i malo travice i tako. cropas samo sliku itema i tekst za nju, pa je slika manja i sve je brze i urednije. nije losa ideja ni eksport u gif npr napravit i jos dodatno smanjit sliku, jer je igra ionako u 256 boja pa neces puno izgubit na kvaliteti, a jpg ce ti samo zamutit i izgledat losije.