Quote (bahamontik @ Tue, Jan 20 2009, 10:44am)
slazem se! tehnicki je brutalno predobar,mjuza genijalna,likove koje su stavili su prezanimljivi(ukljucujuci i George Carlina) cak je i prica dobra mada je vecina bablja prica! ovisi sve kako tko gleda na svijet! meni osobno su sve te teorije zavjere malo previse osim prvog dijela o religiji koji mislim da stoji mada svi ti dokazi su ono...ne bi proslo na ni jednom sudu naravno! rekla kazala ali predobar dokumentarc...svakako preporucujem i ja!!
da brutalan je film pogleda san ga ciloga i neke stvari gledan drukcije