d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Zeitgeist Movie > Nesto Gleda
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,495
Joined: Jan 16 2004
Gold: 99.08
Warn: 10%
Jan 20 2009 04:19am
jel ga netko gleda? evo bas san ga pogleda i svakome inteligentnome bi ga preporucija


http://www.endofdays.bloger.hr/post/zeitgeist-the-movie--official-release-/661432.aspx


evo link film traje skoro 2 sata i prezanimljiv je !

This post was edited by snac on Jan 20 2009 04:20am
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 20 2009 04:44am
slazem se! tehnicki je brutalno predobar,mjuza genijalna,likove koje su stavili su prezanimljivi(ukljucujuci i George Carlina) cak je i prica dobra mada je vecina bablja prica! ovisi sve kako tko gleda na svijet! meni osobno su sve te teorije zavjere malo previse osim prvog dijela o religiji koji mislim da stoji mada svi ti dokazi su ono...ne bi proslo na ni jednom sudu naravno! rekla kazala ali predobar dokumentarc...svakako preporucujem i ja!!

This post was edited by bahamontik on Jan 20 2009 04:44am
Member
Posts: 3,495
Joined: Jan 16 2004
Gold: 99.08
Warn: 10%
Jan 20 2009 05:09am
Quote (bahamontik @ Tue, Jan 20 2009, 10:44am)
slazem se! tehnicki je brutalno predobar,mjuza genijalna,likove koje su stavili su prezanimljivi(ukljucujuci i George Carlina) cak je i prica dobra mada je vecina bablja prica! ovisi sve kako tko gleda na svijet! meni osobno su sve te teorije zavjere  malo previse osim prvog dijela o religiji koji mislim da stoji mada svi ti dokazi su ono...ne bi proslo na ni jednom sudu naravno! rekla kazala ali predobar dokumentarc...svakako preporucujem i ja!!


da brutalan je film pogleda san ga ciloga i neke stvari gledan drukcije
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Jan 20 2009 07:09am
L O L

btw izasla ti je dvojka prije jedno pol godine

This post was edited by The_Outsider on Jan 20 2009 07:09am
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jan 20 2009 08:42am
gleda.
malo posprdan ton naratora,inače dobar.
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 20 2009 09:21am
yap,
Haben Sie zimmer frei?
Member
Posts: 1,840
Joined: Feb 20 2008
Gold: 55.00
Jan 20 2009 10:34am
o da
oba dela
Member
Posts: 3,495
Joined: Jan 16 2004
Gold: 99.08
Warn: 10%
Jan 20 2009 11:02am
Quote (sdtpantera @ Tue, Jan 20 2009, 04:34pm)
o da
oba dela


hmm morat cu izguglat drugi dio
Member
Posts: 6,326
Joined: Jan 5 2009
Gold: 14.14
Jan 20 2009 03:44pm
Bump
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 21 2009 03:07pm
eo pogleda san, šta reč, ono šta je navedeno u filmu ja san mislija i prije, samo je bolje sročeno.
nije nikakava zavjera u pitanju nego se priča o ljudima koji upravljaju ovim svjetom - tzv močnici.
nije njima lako treba upravljat s malo manje od 7 milijardi idiota i budala. naručiti zajeb izbija onda kad se pojavi druga garnitura koja također oče upravljat svijetom, e to je onda teško sranje.
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll