Quote (Softy @ Mon, Jan 12 2009, 10:38pm)
ajde ljudi znate kako je tezak pocetak na jspu.
ajde donirajte bar nekoliko fgs jer mi stvarno treba plz!!!

daj ti meni doniraj
ja sam na nuli vec godinama frende
znas kako je zivot tezak, jos rusi ak zapru plin, mogu se jebat...