d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Plz Donate
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 442
Joined: Oct 8 2008
Gold: 0.00
Jan 12 2009 04:38pm
ajde ljudi znate kako je tezak pocetak na jspu.
ajde donirajte bar nekoliko fgs jer mi stvarno treba plz!!!
wink.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jan 12 2009 04:41pm
hm
ne
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Jan 12 2009 04:54pm
Quote (Softy @ Mon, Jan 12 2009, 10:38pm)
ajde ljudi znate kako je tezak pocetak na jspu.
ajde donirajte bar nekoliko fgs jer mi stvarno treba plz!!!
wink.gif


daj ti meni doniraj

ja sam na nuli vec godinama frende

znas kako je zivot tezak, jos rusi ak zapru plin, mogu se jebat...
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jan 12 2009 05:18pm
Quote (Softy @ Mon, 12 Jan 2009, 23:38)
ajde ljudi znate kako je tezak pocetak na jspu.
ajde donirajte bar nekoliko fgs jer mi stvarno treba plz!!!
wink.gif

reka je predsjednik da stegnemo remen.
žao mi je.
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 12 2009 07:00pm
Quote (eddy_hc @ Mon, Jan 12 2009, 11:18pm)
reka je predsjednik da stegnemo remen.
žao mi je.


hahahahahahahaha

yap, softy, sorry štednja....
Go Back To Hrvatski Topic List
Closed New Topic New Poll