eo ti +1...ne zato sto me glava boli,ili mislim da bih nekog mogao upucat,ili zato sa sto sam isao popit 2 lekadola pa sam se izriga,ili ne znam ti ga ja sta? nego eto tako...kad si vec reko da pijes....pij pij....divno je! ima jedan dobar stih koji kaze: PROLAZIIIII SVE PROLAZIIIII,NESTAJE SVE NESTAJE....
http://www.youtube.com/watch?v=B4oqPDaj1U8