Quote (Przemicek @ Wed, Feb 11 2009, 01:23am)
http://www.ratemyeverything.net/image/5529/0/STFU_and_GTFO.ashx
cro: stvarno se ponasas razumno za svoje godine...moram priznat,a i pomalo si patetican...ali nema veze! to je ok!
eng: U are acting quite reasonable for ur age...I must confess,and u are also little pathetic...but nevermind for that! its ok!
klingonski: Hol ghoQ nIteb loch'...nejpu' DIS Hol parmaqqay...lIj!! Hol lu'.....QIp!
mislim da klingonski nije tocan...ali je bilo zanimljivo trazit rijeci!!! cak i postoji gramatika za to...covjece pa kome se dalo to sve radit!!!