Quote (cro_dominik @ Thu, 8 Jan 2009, 01:19)
Zajebana su ti stvar lece, treba jebena higijena i oprez s njima,
na ovim "tematskim" samo pise cijena i opis, tu ima jos dosta stvari, tipa dal su tvrde, semi ili meke, bazna zakrivljenost i slicna sranja,
ja ih nosim oko godinu dana sad, normalne ofc ne crne i slicno, trebalo mi je oko mjesec dana da se priviknem u pocetku + pocetna nosenja od 3 sata max pa polako sve duze.
U svakom slucaju bi ti preporucio da prvo odes kod nekog okulista specijaliziranog za lece, cist da se informiras o njima
Nije zajebancija, ljudi su bez vida ostali zbog nemara s lecama
Slazem se 100%. Oci nisu stvar s kojima se mozes zajebavati i stavljati ovakve lece bez uputa okulista je cista glupost. Nikom ne treba konjunktivitis il jos gore, sljepilo, samo radi zezancije pred ekipom.