d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Indy Treba Pomoc! > Yeste
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jan 6 2009 06:19pm
zna li ko di ima za kupit leće u bojama (za okece!)

i ak da znate li cijenu ili barem neku stranicu...

razmisljam ili crvene ili ful crne^^
Member
Posts: 885
Joined: Apr 27 2008
Gold: 1,342.20
Jan 6 2009 10:52pm
Evo, prvi hit na Googletu tongue.gif

http://www.optikaonline.hr/leceuboji.htm

Uglavnom standardne boje tak da nisam siguran bas za ful crnu, al mozda bi tam znali vise wink.gif

Tu ima one "tematske" :

http://www.lece.com.hr/lece-u-boji/

Bijele bi ziher ukenjale svakog navecer na ulici ^^
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Jan 7 2009 01:05am
Quote (waYOke @ Wed, Jan 7 2009, 12:19am)
zna li ko di ima za kupit leće u bojama (za okece!)

i ak da znate li cijenu ili barem neku stranicu...

razmisljam ili crvene ili ful crne^^


haha

bit ces kul ko onaj bad-guy iz filma Last action hero smile.gif
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Jan 7 2009 01:36am
Ili onaj psycho iz charlievih anđela
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Jan 7 2009 03:56am
bolje crvene jer ćeš s crnima izgledat ko jedan lik iz ghost ridera ph34r.gif chicken.gif
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Jan 7 2009 07:05am
mislim da ti dodu nekih 300 kn :/
Member
Posts: 1,235
Joined: Dec 12 2006
Gold: 20.00
Jan 7 2009 05:19pm
Zajebana su ti stvar lece, treba jebena higijena i oprez s njima,
na ovim "tematskim" samo pise cijena i opis, tu ima jos dosta stvari, tipa dal su tvrde, semi ili meke, bazna zakrivljenost i slicna sranja,
ja ih nosim oko godinu dana sad, normalne ofc ne crne i slicno, trebalo mi je oko mjesec dana da se priviknem u pocetku + pocetna nosenja od 3 sata max pa polako sve duze.

U svakom slucaju bi ti preporucio da prvo odes kod nekog okulista specijaliziranog za lece, cist da se informiras o njima

Nije zajebancija, ljudi su bez vida ostali zbog nemara s lecama
Member
Posts: 17,443
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jan 7 2009 08:31pm
nwm sry, wrong forum.

This post was edited by nesius on Jan 7 2009 08:32pm
Member
Posts: 885
Joined: Apr 27 2008
Gold: 1,342.20
Jan 7 2009 10:51pm
Quote (cro_dominik @ Thu, 8 Jan 2009, 01:19)
Zajebana su ti stvar lece, treba jebena higijena i oprez s njima,
na ovim "tematskim" samo pise cijena i opis, tu ima jos dosta stvari, tipa dal su tvrde, semi ili meke, bazna zakrivljenost i slicna sranja,
ja ih nosim oko godinu dana sad, normalne ofc ne crne i slicno, trebalo mi je oko mjesec dana da se priviknem u pocetku + pocetna nosenja od 3 sata max pa polako sve duze.

U svakom slucaju bi ti preporucio da prvo odes kod nekog okulista specijaliziranog za lece, cist da se informiras o njima

Nije zajebancija, ljudi su bez vida ostali zbog nemara s lecama


Slazem se 100%. Oci nisu stvar s kojima se mozes zajebavati i stavljati ovakve lece bez uputa okulista je cista glupost. Nikom ne treba konjunktivitis il jos gore, sljepilo, samo radi zezancije pred ekipom.
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jan 8 2009 02:51am
indy
posavjetuj se sa nekim ko ih nosi neko vrijeme (al ne neki tvoj vrsnjak jer ce ti rec: " da super su" ovo ono)
posavjetuj se sa strucnom osobom pa ako treba i reci mu nosio bi radi fore......
sjecam se kad je frend stavljo lece ja gledo....
pa ju namoci nekim kurcem stavi u oko pa trepče da se uvati pa mu ona pobjegne na drugi kraj oka pa ju čupa van...
komedija
xD

al sto je je jebeno izgleda to al daj se ti savjetuj.... da nebis u rijeku po auto dolazio sa stapom pred nogama........
wink.gif

tejMa
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll