d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sretna Nova Godina > Yep
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 31 2008 05:21pm
Posto sam u kazni i nesmijem ic van bio sam doma sa starcima i ono nije da nismo popili i to al ipak bolje je vani biggrin.gif
pa eto komajte diste bili sta ste radili etc
nemojte me zalit nije zadnja nadam se
Member
Posts: 9,696
Joined: May 27 2007
Gold: 1,926.37
Dec 31 2008 06:04pm
Eto Smrznuto ovdje Vani nesto sa susjedima--snimo vatromet u kvartu
Zalili smo dobro i mogu ti rec samo Krtina prije toga pa sam Zedjen jako!!!
Jos koji gemist pa krpe..opako je hladno vani
Svima Sve Najbolje u Novoj 2009-oj Sin i Ich
Btw lockali ti topic u SA u roku 20sec-njima netreba pokvala rofl!!
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 31 2008 06:12pm
A I oni su ljudi .. nekakvi cudni biggrin.gif
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 31 2008 06:18pm
Sretna nova godina

ja bio s susjedom do trga, pa sreli ekipu pa s njima bili
isli na dravu kidat led laugh.gif
alkohola nije bilo (mladji od 18 - fail)
pun k.... petardi nabacali - roditelji djeci od 2-3 godine daju petarde da bacaju, a oni bacaju prolaznicima pod noge dry.gif (inace ja nebacam petarde jer jednostavno nevidim nist posebno u tome)
smrzo se ko pingvin, prste nisam osjeco (imo 2 para rukavica)
al sve u svemu, bilo je ok

This post was edited by miso8 on Dec 31 2008 06:22pm
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Dec 31 2008 07:23pm
sretna nova
Member
Posts: 442
Joined: Oct 8 2008
Gold: 0.00
Dec 31 2008 07:43pm
Sretna nova godina svima!!
ja sam u njemackoj i strava mi je!!
imali smo malo veci vatromet
bilo je sve super
jos se pije
heheh
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 31 2008 09:10pm
Quote (miso8 @ Thu, Jan 1 2009, 01:18am)
Sretna nova godina

ja bio s susjedom do trga, pa sreli ekipu pa s njima bili
isli na dravu kidat led laugh.gif
alkohola nije bilo (mladji od 18 - fail)
pun k.... petardi nabacali - roditelji djeci od 2-3 godine daju petarde da bacaju, a oni bacaju prolaznicima pod noge dry.gif (inace ja nebacam petarde jer jednostavno nevidim nist posebno u tome)
smrzo se ko pingvin, prste nisam osjeco (imo 2 para rukavica)
al sve u svemu, bilo je ok


Wtf?

Inace, meni je bilo jadno kao sto sam i mislio da ce bit. Slavio u prepunoj krcmi, neke znam, neke ne znam, itd, od sest i po sati sto sam ostao, mozda sam se pola sata zabavljao...Osao sam u pola cetiri, mogo sam ostat dokle ocu, ali nema smisla, doslovno sam brojao minute....
Ma sranje

Inace, sretna Vam nova 2009-ta godina (treba se naviknit na ovaj broj jelda), zelim vam sve najbolje, i nadam se da niste bili glupi ko i ja da idete u prepune gostionice slavit...a da, nisam ni spomenuo da su cajke svirale (tako vam je to u Osijeku), a njih prezirem, ali eto kad nema nista drugo moras plesat na to dry.gif
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Jan 1 2009 12:41am
Sretna nova svima.
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Jan 1 2009 12:49am
SRETNA NOVA SVIMA!!!

Kod mene je bilo sve ok mislim bilo je par gluposti i to jer je dosa neki idiot.
U moru debila on je posejdon koliko je glup, al rjesilo se to brzo
nastavili pit , vecerat (doruckovat), ufatili curu , zabavili se , razgovarali , smijali , sve za 5.
Evo ovaj tren stigao doma , nespava mi se a neznam jel rade kafici za jednu kafu sa frendicom da odem , pa ako itko zna neka rece jel rade kafane danas?
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Jan 1 2009 04:36am
Quote (Kennoth @ Thu, Jan 1 2009, 04:10am)
Wtf?

Inace, meni je bilo jadno kao sto sam i mislio da ce bit. Slavio u prepunoj krcmi, neke znam, neke ne znam, itd, od sest i po sati sto sam ostao, mozda sam se pola sata zabavljao...Osao sam u pola cetiri, mogo sam ostat dokle ocu, ali nema smisla, doslovno sam brojao minute....
Ma sranje

Inace, sretna Vam nova 2009-ta godina (treba se naviknit na ovaj broj jelda), zelim vam sve najbolje, i nadam se da niste bili glupi ko i ja da idete u prepune gostionice slavit...a da, nisam ni spomenuo da su cajke svirale (tako vam je to u Osijeku), a njih prezirem, ali eto kad nema nista drugo moras plesat na to dry.gif


nismo se organizirali prije pa nismo kupili, a jedino sto su nam dali bio je kuhano vino i caj s rumom, ocu kurac to pit....
Go Back To Hrvatski Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll