Quote (miso8 @ Thu, Jan 1 2009, 01:18am)
Sretna nova godina
ja bio s susjedom do trga, pa sreli ekipu pa s njima bili
isli na dravu kidat led
alkohola nije bilo (mladji od 18 - fail)pun k.... petardi nabacali - roditelji djeci od 2-3 godine daju petarde da bacaju, a oni bacaju prolaznicima pod noge

(inace ja nebacam petarde jer jednostavno nevidim nist posebno u tome)
smrzo se ko pingvin, prste nisam osjeco (imo 2 para rukavica)
al sve u svemu, bilo je ok
Wtf?
Inace, meni je bilo jadno kao sto sam i mislio da ce bit. Slavio u prepunoj krcmi, neke znam, neke ne znam, itd, od sest i po sati sto sam ostao, mozda sam se pola sata zabavljao...Osao sam u pola cetiri, mogo sam ostat dokle ocu, ali nema smisla, doslovno sam brojao minute....
Ma sranje
Inace, sretna Vam nova 2009-ta godina (treba se naviknit na ovaj broj jelda), zelim vam sve najbolje, i nadam se da niste bili glupi ko i ja da idete u prepune gostionice slavit...a da, nisam ni spomenuo da su cajke svirale (tako vam je to u Osijeku), a njih prezirem, ali eto kad nema nista drugo moras plesat na to