Quote (Usc_abaddon @ Mon, Dec 29 2008, 09:30pm)
nisam dugo igro
vise ga ni nepalim

ofc ofc

Quote (Softy @ Mon, Dec 29 2008, 09:14pm)
Ljudi moji, koliko bi izdrzali bez igranja Diabla 2?
Ajmo recite!!
Ja sam trenutno u Njemackoj i nemogu igrati d2:(
Jebemu mater..
Velika steta:(
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!
Ma znam ja zapravo da ti ja falim ^^
This post was edited by Kennoth on Dec 29 2008 04:05pm