Ovako za igrati poker na jspu imate dakle sekciju foruma Sports Coliseum , i tamo su ponudene igre , isto tako mozete napraviti i vlastitu ....
Ovako : dvije stvari prije nego pocmem objasnjavat
h/u -- znaci normalno igranje pokera texas hold `em - a
all in - znaci da ako taj nacin igre u prvoj rundi morate sve chipse ( zetone ) staviti i tko dobije tu prvu dobiva sve
dalje .
trebate imati AIM , to je nesto slicno msnu uglavnom da se nadete sa njima -.-
ovo je link za download:
http://dashboard.aim.com/aim?sem=1&ncid=AIMAIM00170000000004&otim=1227456438&spid=28824285dakle tu se registrirate i imate svoj AIM ( vase AIM ime ce te uvijek govoriti nekome kada zelite igrati s njime )
nakon toga trebate skinuti PokerStarts - aplikacija pomocu koje igrate poker
link za download nalazi se ovdje :
http://www.pokerstars.com/poker/download/tu se registrirajte i dajte pravu e-mail adresu jer ce vam traziti neki kod ja mislim !
nakon sta ste to sve napravili logirajte se na pokerstars i kliknite na "sit & go"
zatim na " play money " , dolje u lijevom kutu ja mislim pise "sit & go filters" - klikni tude! xD
sad tu imate razlicite sekcije pod imenima - da vam sad ne objasnjavam sve posebno evo slika kako treba biti:
http://img508.imageshack.us/my.php?image=pokerfilters5oi6.jpgjedino ako neigrate 1 v 1 vec 4v4 naprimjer onda cete dolje di je " players per table " izgasit jedno i uzgat drugo.
nakon sta je to sve sredeno mozete poceti igrati .
Naprimjer ja igram sa nekim - dogovorimo ulog 50 fgs (koje bi volio da imam , al jebiga zivot je kurva ) onda cu mu dati svoj AIM - on ce me addati i poslat poruku , odmah zatim cemo obojica uci u Pokerstarts logirani i sad ce on vama reci call. ili obrnuto . to znaci da zove stol.
Stol se zove tako da se gledaju zadnje 3 brojke velikog broja
evo primjer:
http://i133.photobucket.com/albums/q50/floating-tv/pokerfilter2.jpg698 je naprimjer su ta zadnja 3 broja i ako je on rekao ta tri broja - vi ulazite unutra i klikcete registrer da udete u sobu ( ponekad se dogodi da netko prije vas ude al onda samo ponovite ovo sa zvanjem)
kad ste oboje unutra pocmete igrat i tako dobijete ili izgubite fgs

To bi bilo to od mene -
Ako trebate pomoc javite se ^^
OnlyInMemories