Quote (miso8 @ Fri, Dec 26 2008, 05:39pm)
igro sam morrowind (il kak se vec pise), prije vise od par godina, slabo sam se snalazio jer nisam bas dobro znao eng. al bilo je zabavno

za oblivion neznam, nevolim bas single player
Eto, ja nikad nisam igrao morrowind, jer svi kazu da je oblivion bolji, pa zasto da degradiram