Quote (OnlyInMemories @ Tue, 23 Dec 2008, 02:03)
aj edo doleti sad , prazan je server da te vidim 1 v 1 awp map ^^
nemogu sada.sutra ćemo bacit.
samo me pmni.
i raširi malo glas o serveru,igra mi se cs bez wh-era i auto aimova.
/e: svaka čast botiću,jedan od rijetkih topica u zadnje vrijeme na hrv.subu koji ima korist(ne mislim samo na tvoje nego općenito).
This post was edited by eddy_hc on Dec 22 2008 07:41pm