d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > !spamm Me Some More > Plx? Thx!
1239Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Dec 16 2008 02:37am
ok kad vas 90% maloumnih idiJota otvara ovakve glupe topike bez razloga....

bilo bi vrijeme da se i ja pridruzim? tongue.gif

ili ne.... ovaj je topix zamolba da ne otvarate gluposti vise po cro sub forumu!!

i da btw... DANAS TATTOO!!! HAPPY!!!!!!!!!!

€ eddy fux nisam skuzi tvoj topik^^

This post was edited by waYOke on Dec 16 2008 02:37am
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 16 2008 03:55am
blago ti se za tattoo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 16 2008 04:51am
Quote (waYOke @ Tue, Dec 16 2008, 08:37am)
ok kad vas 90% maloumnih idiJota otvara ovakve glupe topike bez razloga....

bilo bi vrijeme da se i ja pridruzim? tongue.gif

ili ne.... ovaj je topix zamolba da ne otvarate gluposti vise po cro sub forumu!!

i da btw... DANAS TATTOO!!! HAPPY!!!!!!!!!!

€ eddy fux nisam skuzi tvoj topik^^


dobijes 10 % warna za spam chain btw
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 16 2008 05:32am
Quote (waYOke @ Tue, Dec 16 2008, 09:37am)
ok kad vas 90% maloumnih idiJota otvara ovakve glupe topike bez razloga....

bilo bi vrijeme da se i ja pridruzim? tongue.gif

ili ne.... ovaj je topix zamolba da ne otvarate gluposti vise po cro sub forumu!!

i da btw... DANAS TATTOO!!! HAPPY!!!!!!!!!!

€ eddy fux nisam skuzi tvoj topik^^


Cekaj, otvoris topic da ne spama niko vise, i onda vices da ces dobit tatoo. Ne smeta to meni, cak dapace, ali zar ne vidis sta si sad napravio
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 16 2008 05:35am
Quote (Kennoth @ Tue, Dec 16 2008, 11:32am)
Cekaj, otvoris topic da ne spama niko vise, i onda vices da ces dobit tatoo. Ne smeta to meni, cak dapace, ali zar ne vidis sta si sad napravio


vidis trn u oku prijatelja svoga a nevidis balvan u svom
tako je nesto rekao papa
wink.gif
indy tu dodje 1 u mjesec dana pa malo zaspama
zato imamo tebe tu za svaki dan
nadji si zivot prijo
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 16 2008 05:37am
Quote (m4tej @ Tue, Dec 16 2008, 12:35pm)
vidis trn u oku prijatelja svoga a nevidis balvan u svom
tako je nesto rekao papa
wink.gif
indy tu dodje 1 u mjesec dana pa malo zaspama
zato imamo tebe tu za svaki dan
nadji si zivot prijo


Pa reko sam da mi nesmeta. Pisite vi sta god zelite, boli me kurac
Samo licimjerje ne podnosim, to je sve
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Dec 16 2008 05:37am
Quote (m4tej @ Tue, Dec 16 2008, 11:35am)
vidis trn u oku prijatelja svoga  a nevidis balvan u svom
tako je nesto rekao papa
wink.gif
indy tu dodje 1 u mjesec dana pa malo zaspama
zato imamo tebe tu za svaki dan
nadji si zivot prijo


y
i noga u guzicu je korak naprijed

mnogi misle da je to rekao mao ce tung....
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 16 2008 05:39am
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, Dec 16 2008, 11:37am)
y
i noga u guzicu je korak naprijed

mnogi misle da je to rekao mao ce tung....


treba neke ljude sta je reko onaj iranac: s vise nego 2 cipele
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Dec 16 2008 09:56am
ko to mene voji? biggrin.gif



Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Dec 16 2008 10:09am
Quote (waYOke @ Tue, 16 Dec 2008, 16:56)
ko to mene voji? biggrin.gif

http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v1534/244/93/1257281355/n1257281355_30217774_1469.jpg

http://photos-h.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v1534/244/93/1257281355/n1257281355_30217775_1730.jpg


ima li kakvo osobno značenje ili je samo estetska figura?
Go Back To Hrvatski Topic List
1239Next
Add Reply New Topic New Poll