Quote (Usc_abaddon @ Mon, Dec 15 2008, 10:48am)
tako je kad , kad dodjes na lvl 9-13 na hc zovi me da idemo na katakombe ^^
evo ja sam sad 6-7 lvl , do veceras sam 13 pa cemo otici

hc ofc
Quote (m4tej @ Mon, Dec 15 2008, 10:48am)
1. masterquest
2. najbolje ti je na 10-15 mislim
3. ima.... moras imat veliki enchaned effect i life.... i to je to
kupi si neki charm koji daje veliki echaned effect (ee) i to je to
armor sa life ne sa ee jer ako armor ima 0 defense to je 0X xxee = 0
to sam tek nedavno i ja sazno =)
hvala ti za to , imam lifea al nigdje charma za ee