d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > <pitanja Vezana Uz Ladder Slasher>
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 15 2008 04:40am
Ako tko moze odgovoriti na sljedecea pitanja :

1) Sto je mq?

2) Koji je min lvl da mogu ici u mq ili u catacombe?

3) Jel ima koji nacin kako da ubijem monstera u wall of evilu ?
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Dec 15 2008 04:42am
Quote (OnlyInMemories @ Mon, Dec 15 2008, 10:40am)
Ako tko moze odgovoriti na sljedecea pitanja :

1) Sto je mq?

2) Koji je min lvl da mogu ici u mq ili u catacombe?

3) Jel ima koji nacin kako da ubijem monstera u wall of evilu ?


ZNAN PRVO
mq = master quest imas ka neka vrata x5 i moras par puta pogodit koja su prava
ako pogudis sve zaredon resietira si ladder gz1!!!

2. sory sad.gif

3. ides tamo na arenu ili kako se zove vec... di solo lvlas
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 15 2008 04:45am
Quote (ivangozu @ Mon, Dec 15 2008, 10:42am)
ZNAN PRVO
mq = master quest imas ka neka vrata x5 i moras par puta pogodit koja su prava
ako pogudis sve zaredon resietira si ladder gz1!!!

2. sory sad.gif

3. ides tamo na arenu ili kako se zove vec... di solo lvlas



thanks , al za prvo , gdje se nalazi taj mq ?
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Dec 15 2008 04:46am
Quote (OnlyInMemories @ Mon, Dec 15 2008, 10:45am)
thanks , al za prvo , gdje se nalazi taj mq ?


to kad dignes povise lvla 70 ja mislin pojavi se tamo za kliknit
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 15 2008 04:47am
Quote (ivangozu @ Mon, Dec 15 2008, 10:46am)
to kad dignes povise lvla 70 ja mislin pojavi se tamo za kliknit


aha kul smile.gif to cu ja danas dignit 70 pa ti javim kako je proslo biggrin.gif
thanks
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 15 2008 04:48am
Quote (ivangozu @ Mon, Dec 15 2008, 10:46am)
to kad dignes povise lvla 70 ja mislin pojavi se tamo za kliknit


tako je kad , kad dodjes na lvl 9-13 na hc zovi me da idemo na katakombe ^^
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 15 2008 04:48am
Quote (OnlyInMemories @ Mon, Dec 15 2008, 10:40am)
Ako tko moze odgovoriti na sljedecea pitanja :

1) Sto je mq?

2) Koji je min lvl da mogu ici u mq ili u catacombe?

3) Jel ima koji nacin kako da ubijem monstera u wall of evilu ?


1. masterquest
2. najbolje ti je na 10-15 mislim
3. ima.... moras imat veliki enchaned effect i life.... i to je to
kupi si neki charm koji daje veliki echaned effect (ee) i to je to
armor sa life ne sa ee jer ako armor ima 0 defense to je 0X xxee = 0
to sam tek nedavno i ja sazno =)
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 15 2008 04:51am
Quote (Usc_abaddon @ Mon, Dec 15 2008, 10:48am)
tako je kad , kad dodjes na lvl 9-13 na hc zovi me da idemo na katakombe ^^


evo ja sam sad 6-7 lvl , do veceras sam 13 pa cemo otici biggrin.gif
hc ofc





Quote (m4tej @ Mon, Dec 15 2008, 10:48am)
1. masterquest
2. najbolje ti je na 10-15 mislim
3. ima.... moras imat veliki enchaned effect i life.... i to je to
kupi si neki charm koji daje veliki echaned effect (ee) i to je to
armor sa life ne sa ee jer ako armor ima 0 defense to je 0X xxee = 0
to sam tek nedavno i ja sazno =)



hvala ti za to , imam lifea al nigdje charma za ee biggrin.gif

Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 15 2008 04:52am
Quote (m4tej @ Mon, Dec 15 2008, 10:48am)
1. masterquest
2. najbolje ti je na 10-15 mislim
3. ima.... moras imat veliki enchaned effect i life.... i to je to
kupi si neki charm koji daje veliki echaned effect (ee) i to je to
armor sa life ne sa ee jer ako armor ima 0 defense to je 0X xxee = 0
to sam tek nedavno i ja sazno =)


catakombe su ti najjbolje uvjek ako si low lvl , ide exp ko lud
samo treba nac ekipu sta je teze u zadnje vrime ..
ono ,,, armor ako si mage nadji neki sa 40 inteligence i gg onda nn life biggrin.gif
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 15 2008 04:53am
nekuzim zasto je meni magicaru inteligencija vazna kad mi ona samo dodaje mane , a mane svakako imam , zar nije bolje sve stavit u vitality?
kao na diablu?
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll