Quote (nesius @ Mon, Dec 15 2008, 12:30am)
ofc ofc

kaš' ti nazad? rastu ruže kako triba?
maaaa, nesto se sjebalo ali rastu rastu bit ce koja krajem prvog mjeseca.
pa bi mogo doc degustirat ako si za, i tko je vec za degustation, jole etc..
EDIT : btw napravio sam si danas novog lika ujutro
This post was edited by Cheso on Dec 14 2008 06:39pm