d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Evo Ovako
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Dec 14 2008 02:29pm
Ja vas zadnji put molim da prestanete sa spammom na našem subu.
Evo vam ovaj topic,ovde spammajte do mile volje,pričajte o ćemu oćete,tucite + xx,ali nemojte otvarat toliko besmislenih topica,i spammat tuđe topice (kojih i nema previše u zadnje vrijeme)

Eto vam, guštajte.
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Dec 14 2008 02:34pm
dobra ideja edy

jedan topic za spam !!! nn vise



evo ja cu pocet:


SPAMMMMM
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 14 2008 03:05pm
Tko otvori neki spam topic neka nitko ne pise u njega ! To je najbolja ideja za rjesit se idiota , iako smo svi na neki nacin idioti smile.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Dec 14 2008 04:02pm
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 14 2008 04:39pm
Nije ti prosla ideja ^^ iako sam ja za.
Recimo, topic se zove Chat ili Everyday Chat
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Dec 14 2008 07:11pm
Quote (Kennoth @ Sun, Dec 14 2008, 10:39pm)
Nije ti prosla ideja ^^ iako sam ja za.
Recimo, topic se zove Chat ili Everyday Chat


znaš šta ja mislim?

ja mislim da, da ti kenny, previše jedeš maništru na slova!!!! tongue.gif
Member
Posts: 17,446
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Dec 14 2008 07:36pm
Quote (Dr_Feelgood @ Mon, 15 Dec 2008, 02:11)
znaš šta ja mislim?

ja mislim da, da ti kenny, previše jedeš maništru na slova!!!! tongue.gif


hahahah
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 15 2008 01:59am
Quote (Dr_Feelgood @ Mon, Dec 15 2008, 01:11am)
znaš šta ja mislim?

ja mislim da, da ti kenny, previše jedeš maništru na slova!!!! tongue.gif


sta bi reko moj frend kenny...
nije da motam sarmu al da je meni to reko..
^^
Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Dec 15 2008 03:16am
OK
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Dec 15 2008 06:43am
xD smotaj koju za mene
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll