ono , ja sam naso tu igru na netu pa sam njemu reko da pocne i poceo je
btw imate
segnale ( healer )
summoner ( fast atack , summing )
Knight ( meni najjdrazi prejak )
bagi ( neka vrsta barba isto prejak )
Magician (pun kurac aoe spellovai big dmg )
Hunter ( dagger veliki aoe dmg i bow za pvp vise )
ako ko odlucida ce igrat nek me pma ako ga sta zanima mogu vas lvlat i etc
http://www.gamershell.com/download_23335.shtml -> download link
http://www.gametribe.com/gt/registerUser.do?dispatch=startRegistration -> register link
igranje se nenaplacuje kao na wowu , a igra je recimo 80% slicna
800 megabajta downloada nije bas puno
eto nemam sta rec ako koga sta zanima pm me