d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ey Ljudi
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 442
Joined: Oct 8 2008
Gold: 0.00
Dec 13 2008 01:25pm
Ljudi ima vam dobra igra a zove se DEKARON.
Slicna je kao nekakva mjesavina diabla i warcrafta ali moze proci.
Meni se svidjela pa ako neko oce evo vam link za download:

http://www.gametribe.com/gt/games/dekaron/download.jsp

samo si izaberite od koga cete download i to vam je to smile.gif
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 13 2008 03:31pm
OOO pa di si wink.gif

Steta sto nisam screenshoto ono tvoje pitanje dok si jos imo 0 postova wink.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Dec 13 2008 03:49pm
keylogger
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 13 2008 05:03pm
Ne kontam kak si uspio failat link ^^
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 13 2008 05:29pm
ono , ja sam naso tu igru na netu pa sam njemu reko da pocne i poceo je
btw imate
segnale ( healer )
summoner ( fast atack , summing )
Knight ( meni najjdrazi prejak )
bagi ( neka vrsta barba isto prejak )
Magician (pun kurac aoe spellovai big dmg )
Hunter ( dagger veliki aoe dmg i bow za pvp vise )

ako ko odlucida ce igrat nek me pma ako ga sta zanima mogu vas lvlat i etc
http://www.gamershell.com/download_23335.shtml -> download link

http://www.gametribe.com/gt/registerUser.do?dispatch=startRegistration -> register link

igranje se nenaplacuje kao na wowu , a igra je recimo 80% slicna
800 megabajta downloada nije bas puno
eto nemam sta rec ako koga sta zanima pm me
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 13 2008 06:55pm
Quote (Usc_abaddon @ Sun, Dec 14 2008, 12:29am)
ono , ja sam naso tu igru na netu pa sam njemu reko da pocne i poceo je
btw imate
segnale ( healer )
summoner ( fast atack , summing )
Knight ( meni najjdrazi prejak )
bagi ( neka vrsta barba isto prejak )
Magician (pun kurac aoe spellovai big dmg )
Hunter ( dagger veliki aoe dmg i bow za pvp vise )

ako ko odlucida ce igrat nek me pma ako ga sta zanima mogu vas lvlat i etc
http://www.gamershell.com/download_23335.shtml -> download link

http://www.gametribe.com/gt/registerUser.do?dispatch=startRegistration -> register link

igranje se nenaplacuje kao na wowu , a igra je recimo 80% slicna
800 megabajta downloada nije bas puno
eto nemam sta rec ako koga sta zanima pm me



Inace ne volim eksperimentirat s novim online igrama ^^
bolje mi daj par screenia ingame jer sam lijen pogledat
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 13 2008 07:03pm
Knight kako ulazi kod bossa :

moze nosit axe , sword , mace , double hand isto

Mage baca skill req lvl 52 x)
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 13 2008 07:03pm
jedan od puno bossova



jos jedan
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 13 2008 07:21pm
Cool. Grafika je bolja nego sto sam ocekivao. Budem sutra skinuo valjda
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 13 2008 07:27pm
Quote (Kennoth @ Sun, Dec 14 2008, 01:21am)
Cool. Grafika je bolja nego sto sam ocekivao. Budem sutra skinuo valjda


ako ti se dao odi na youtube pa vidi game play tongue.gif , lvlat cu te kao i softya al on nije nikad onlline pa cu tebe ako budes negdje do lvla 20 onda deres po dungeonu doibis quest items 20% mor exp za 3 dan i deres po nekim lizardovima i lvls ko lud do 40 a kasnije je malo teze biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll