Quote (Lord_Techno @ Fri, Dec 12 2008, 07:32pm)
pa nemoj tako daj jbt dobro da imamo ovo malo mjesto za chat!!!!!!!!
Jos da nam i to zatvore....
malo mjesto za velike gluposti
npr:
topic pocne o youtube filmicima zavrsi sa spamom , ili sa svadjom 2 brata lol
This post was edited by ivangozu on Dec 12 2008 01:47pm