Quote (Tim_lopovaMIKI @ Fri, Dec 12 2008, 02:05pm)
i fakat imaju glupe postove tipa samo smajli ostave, a nemaju pojma o čem tema govori, nn naps
y, treba svu tu gamad pobannat

/e: nek rade sto i ja ak im je stalo do postova i spamma, naprave 10 topica na koje znaju da nece dobit ponude, i svaki 1-2 sata bumpaju (nit ce warn dobit nit ce ih reportat).....
This post was edited by miso8 on Dec 12 2008 07:12am