Quote (Zajeb @ Thu, Dec 11 2008, 06:08pm)
nemoj.. ja san kupija i uzasan je

ok, razmisljam jos, privlaci me, al ipak odlucujem cekat do 200+ fgsa pa da kupim...
Quote (ivangozu @ Thu, Dec 11 2008, 06:08pm)
daa !!!

btw sta ima veze pridji taj 1 gb
sljedecih 512 ili 1024 ti je samo 20 kn ako je dsl
ma znam
This post was edited by miso8 on Dec 11 2008 11:13am