d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Filmovi , Tv > X)
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 11 2008 09:11am
Ajde neznam al je ovaj topic vec bio up , al neka evo opet ako je
koji film vas je najjvise dojmio i zasto
kakve vrste najjvise volite i zasto !
meni je jedan od boljih filmova Hancock koa ste ga gledali znate zasto (ovisno ako vam se svidio )
ako niste pogledajte biggrin.gif


E: fuck zaboravih kupit bold ired title .-.-

This post was edited by Usc_abaddon on Dec 11 2008 09:13am
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 11 2008 09:17am
funny games je najbolji film koji sam u zadnje vrime pogledala smile.gif
sweeny todd wub.gif
ima ih masu ali ko ce sad mislit biggrin.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Dec 11 2008 09:33am
Meni su the postman, hitman i puno drugih al ova 2 su mi naj naj wub.gif
Member
Posts: 17,445
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Dec 11 2008 09:52am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Thu, 11 Dec 2008, 16:33)
Meni su the postman, hitman i puno drugih al ova 2 su mi naj naj wub.gif


znači svi xxxxxxman filmovi?!? rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif


ja brijem na kombinaciju sf, triler, horor, akcija... ako je sve u jednom filmu gosu.
alien 1-4 npr ili filmovi tipa gospodara prstenova.
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Dec 11 2008 10:10am
Quote (nesius @ Thu, 11 Dec 2008, 15:52)
znači svi xxxxxxman filmovi?!? rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif


ja brijem na kombinaciju sf, triler, horor, akcija... ako je sve u jednom filmu gosu.
alien 1-4 npr ili filmovi tipa gospodara prstenova.


x-man laugh.gifi da obožavam hororce da naglasim wub.gif

This post was edited by Tim_lopovaMIKI on Dec 11 2008 10:10am
Member
Posts: 17,445
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Dec 11 2008 10:16am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Thu, 11 Dec 2008, 17:10)
x-man laugh.gifi da obožavam hororce da naglasim wub.gif


može i tako, al mislija san na filmove šta završavaju na "man" biggrin.gif
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Dec 11 2008 10:18am
evo nekih meni odlicnih filmova:

samo je jedan "Donny Darko" smile.gif
"Rosemary's baby"
"Notebook"
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 11 2008 10:31am
red balon (kratki film od 25~ minuta)
LOTR (prvi dio najdrazi ostale takodjer volim)
A.I. (artifical inteligence) ili "Umjetna Inteligencija"

HandCock je zabavan da =)) al nije moj tip filma wink.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 11 2008 10:34am
Quote (m4tej @ Thu, Dec 11 2008, 04:31pm)
red balon (kratki film od 25~ minuta)
LOTR (prvi dio najdrazi ostale takodjer volim)
A.I. (artifical inteligence) ili "Umjetna Inteligencija"

HandCock je zabavan da =)) al nije moj tip filma wink.gif


ma da nije mi bas nes ka drazmislim vise volim gledat ovakve fantazije lotr henry potter ( xD ) etc
leona : swini tod .. hm gledo. bas spaljen film xD
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 11 2008 10:36am
Panov labirint je odlican,Sirotiste(orphanatory) je isto vrh...Dead silence me je ugodno iznenadio,Mirrors sa Kieferom Sutherlandom nije los,Dont mess with Zohan je dobar film...ima ih pososta novih koji su stvarno dobro napravljeni!!!
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll