dakle namjeravam kupiti forum golda za sebe i prijatelje
neznam kakva su vam iskustva sa kupovanjem....
evo sta me zanima...
1. u kojem roku fg sjeda na moj racun
2. jel postoje sanse da ce mi uzet pare a ne posalje FG (imam 4 narudzbe sve skupa oko 2000 kuna mozda i vise i necu da me pokrade)
3. jel mi na kreditnoj mora biti kune ili dolari
plz nek odg neko ko ima iskustva u ovom

cheers