Quote (The_Outsider @ Wed, 10 Dec 2008, 00:22)
http://i37.tinypic.com/beujc3.jpg
ovo se trenutno vrti na shuffle

da diablo 2 soundtrack mi je fora.. recimo za spavanje i tak
e/ Porn je ime benda da ne bi bilo ^^
porn.ha ha
/e. a sry,tek sam sad vidija edit

Ja slušam sve živo.
Metal i rock u globalu,u zadnje vrijeme(godinu dana) Bob Marleya slušam često.
Zaleti se i techno,pop,domaće,klasika,rap..
This post was edited by eddy_hc on Dec 9 2008 05:30pm