Quote (OnlyInMemories @ Tue, Dec 9 2008, 06:43pm)
baza je u tome da oce biti ka edi i nugard u negativnome gledanju svih napisanih komentara tako da komentira svaciji komentar , sta je sasvim glupo jer njih dvojica to rade vrlo dobro
I ja isto, flameam svaki dan
edit: ooo nesi dobio zvijezdu, i to crvenu hahaha
This post was edited by Kennoth on Dec 9 2008 11:45am