Quote (Legna @ Mon, 8 Dec 2008, 00:22)
Doma s obitelji, nevolim tulume za novu, to mos stalno, blagdani su mi ipak vrijeme za obitelj

btw to je jedino vrjeme u godini da je obitelj normalna

Pa je tako je, ali ja jednostavno nemogu ostat doma. Neznan kako objasnit... to je vise pitanje "tradicije" da se ide na neko mistu za Novu.
Quote (leona @ Mon, 8 Dec 2008, 00:27)
ne volim forsirana slavlja s previše ljudi... šta se mene tiče par najdražih i to je to
jos nista dogovoreno....... ne volim duga dogovaranja, vidit cu zadnji dan

A lako tebi kad si zensko... tebe zovu vjerojatno svugdi i samo imas izbirat

. Nebi se nija optereciva

A i nisu to bas duga dogovaranja ako uzmes u obzirr da je to za 20 dana a vec je cili Kupres pun ko brod.