d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Dobar Dan
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 6 2008 05:53pm
1. dan

-Dobar dan!
-Dobar dan!
-Imate li žuto cvjeće?
-Nemamo žuto cvjeće!
-Nemate žuto cvjeće?
-Nemamo žuto cvjeće
Što će nama žuto cvjeće, kada žuto cvjeće nitko neće?

2.dan


-Dobar dan!
-Dobar dan!
-Imate li žuto cvjeće?
-Nemamo žuto cvjeće!
-Nemate žuto cvjeće?
-Nemamo žuto cvjeće
Što će nama žuto cvjeće, kada žuto cvjeće nitko neće?


3.dan


-Dobar dan!
-Dobar dan!
-Imate li žuto cvjeće?
-Imamo žuto cvjeće!
-Imate žuto cvjeće?
-Imamo žuto cvjeće
Što će vama žuto cvjeće, kada žuto cvjeće nitko neće?


Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 6 2008 05:55pm
laku noc
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 6 2008 05:57pm
omg glup si
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 6 2008 06:05pm
Quote (leona @ Sat, Dec 6 2008, 11:57pm)
omg glup si


pa sta da ti kazem na ovo ???
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 6 2008 06:20pm
ako nemas komentara onda ne odg........
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Dec 6 2008 06:32pm
evo ovo shvati kada nisan niti odgovorija wink.gif
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 6 2008 06:43pm
omg mene je to dida ucia kad sam bila mala, izrecitirala bi to 1000 puta na dan , nemojte rec da to niko ne zna ....... mellow.gif
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 6 2008 06:57pm
d-lol.gif
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Dec 7 2008 12:43am
ja ovdje postam jer nemam komentara
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Dec 7 2008 12:44am
omg e stvarno nemam komentara

/e nemam komentara
Go Back To Hrvatski Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll