Quote (cppjole @ Thu, Dec 4 2008, 05:29pm)
mlaji jeben li ti prasca nekome si admin tamo nesto duzan banaje me non stop jebat cu mu kevu grrr rijesavaj to sa njim grrrrr..... btw reci thx na fgs

ahaha ,to te bice oni venera gaming pro player bannaje

oce da ga naucim kako se kradu rs i adsl akaunti

sad cu ja to rjesit sa njime

asu , puno fala na fgs , placam kave sljedeca 3 miseca

:D