Quote (m4tej @ Thu, 4 Dec 2008, 13:19)
za sve softcore non ladder igrace...
obnovio se clan...
u njemu smo
ja
patrik
ivan (novi momak igra vrlo dobro =])
dakle...
za sve SCNL
trazimo jos jednog clana koji je iskusan igrac...
nn neke toyčine...
clan je cisto PVP i kad nadjemo 4-og membera vec imam ugovoreno par clan warova...
ako je ko zainteresiran nek se javi
Jebote je mi zaj sta sad neman svog druida

. Ali moga bi ponovo instalirat Diablo samo radi pvp-a nista drugo