Quote (eddy_hc @ Thu, 4 Dec 2008, 12:37)
kao šta je zajeb rekao.
podijelimo u 3 skupine po 4 i vidimo koja je najlakša/najteža.
ta skupina koju otkrijemo da odstupa od ostale 2,podijelimo opet u 2 skupine po 2 novčića.
tu ćemo opet vidit jednu koja odstupa,i na kraju ćemo iz te skupine stavit svaki novčić na jednu stranu vage,i nać taj 1 novčić.
edi ti prvim korakom gubis 3 vaganja. znaci ostat ce ti 4 kojna u koja ces blejit

kako kako

ispocetka

1. vaganje: 1. skupinu vazes s 2. i iste su. 1. skupinu vazes s 3. i dobis jednu koja je laksa/teza
2. vaganje: 2 vs 2.

dobis jednu koja je laksa/teza

al kak ces znat koja je koja =?
opet sam debilno napiso.. kad ne mogu crtat tu jbga... hocu rec da ne znas jel kojn laksi il tezi pa ti je tesko 2 vs 2
This post was edited by sid_hr on Dec 4 2008 04:59am