Quote (cppjole @ Sat, 29 Nov 2008, 22:25)
nije to popularnost... to je los pokusaj skema

ma znan, ali sigurno da ces prije pokusat kopirat nekog kul popularnog usera nego nekog budalu

to je poanta

Quote (The_Outsider @ Sun, 30 Nov 2008, 02:06)
gle kuis ono enkipa ide van popi si koju i to sve ok nije zajebanicja...
nemoj si brijat previse i sve ce it ok.
pisem posit koji nema slmisla al nije bed, to mi je i namjera!
aj pozz ljudi pijan sam
manje pij, tugu krij, samon sebi kazen ja..
This post was edited by Razakel on Nov 30 2008 03:35am