d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Netko Zna? > Y
1238Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 27 2008 11:14am
zna li itko di bi moga "dat" majcu da mi naprave print na njoj a da nije nesto extra skupo ? tx
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Nov 27 2008 11:25am
wgw, u splitu, na vrh marmontove, nasuprot bivse robne kuce maja (sad neka modna picka materina)
a pogledaj oglasnik, imas masu tih sta tiskaju na majce sta god oces
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 27 2008 11:41am
Quote (Cheso @ Thu, Nov 27 2008, 05:21pm)


ne mary jane mislin na neku s logon uzbekistana
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Nov 27 2008 11:45am
Ima ti u trogiru , kraj crkve one 20 kn ljepljenje +50 kn majica ako ne doneses svoju
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 27 2008 11:46am
Quote (OnlyInMemories @ Thu, Nov 27 2008, 05:45pm)
Ima ti u trogiru , kraj crkve one 20 kn ljepljenje +50 kn majica ako ne doneses svoju


eh to mi triba , btw jesi bija jucer u virusa s pederuĊĦon nekon?

/e 20 kuna lipljenje ? hmm jel prave logo kakvi im ja donesen npr isprintan ?

This post was edited by cppjole on Nov 27 2008 11:47am
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 27 2008 11:47am
ima ti na glavnom pazaru kraj onog keruma na stanici neka mala kucica amo rec trafika.. pise da tiskaju majice... ja kad sam zadnji put to radila (ima bice 3-4 god) mislim da je bilo ako doneses svoju majicu 50-60 kn, a ako je nemas onda nekih 80 kn...nemos falit odma na raskrizju...
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Nov 27 2008 11:47am
ne , ja ne nosim pederuse smile.gif i neidem vise u virusa , samo u treci svijet , i od jucer idem u bizija = velika kava + besplatni topli sendvic = 4 kune smile.gif pivo pola litre 6 kn


za pitanje gore , mozes donit svoje slike a mos i njihove , uglavnom cijeli ducan ti je baziran na travu i te stvari biggrin.gif

This post was edited by OnlyInMemories on Nov 27 2008 11:48am
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 27 2008 11:48am
Quote (OnlyInMemories @ Thu, Nov 27 2008, 05:47pm)
ne , ja ne nosim pederuse smile.gif i neidem vise u virusa , samo u treci svijet , i od jucer idem u bizija = velika kava + besplatni topli sendvic = 4 kune smile.gif pivo pola litre 6 kn


lol di je taj bizi? sjebali su virus nije ka i prije , nisan zna gori vise nema kompova nego su negdi zada zboksa ih gordon , a gori su neke pedofilske orgije
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Nov 27 2008 11:50am
[QUOTE=Cheso,Thu, Nov 27 2008, 05:21pm]Google is our friend biggrin.gif, btw ako mislis neku s logom marihuane pazi jer to je protuzakonito u ovoj banana drzavi : D

MA WTF? logo marihuane zabranjen? gospe ti otkad to!! i mislim kakav je to zakon nije mi jasno!
Go Back To Hrvatski Topic List
1238Next
Add Reply New Topic New Poll