DS9 sam vote al moze bilo koja iz startrek serijala : D
edit: aha ti savjet trazis lol.....
pa gledo sam vecinu mogu ti odma rec da je 4400 smece bar meni

a sg1 i atlantis su mi vise za djecu nekako,
nisam se mogu u to ufurat....
battle star galactica je vec ozbiljnje al isto fali ono nesto : D mada je to ok.....
a startrek neces fulat bilo koju da odaberes, mada ja volim voyager al dobri su Ds9, i tng etc i enterprise je jeben sa kapetanom archerom tu pocinje prica kad su ljudi otkrili warp engine pa ako oces vidjet pricu iz pocetka bilo bi logicno da pocnes s enterprise

uf sto sam se napusio ko zmaj pogle mi lvl na lsu rofl
EDIT x2 : D heroes je ok serija al meni je dopizdila brzo ^^ nebi mi se to vise dalo gledat....
btw si gledo seriju weeds : ) to je gg
This post was edited by Cheso on Nov 25 2008 08:48pm