d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski >
Poll > Sci-fi Serije > Anketa, Samo Za Ljubitelje
123Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 17,446
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Nov 25 2008 08:08pm
sad cu imat malo vrimena pa mislim skinit nešto serija za pogledat.
molim one koji su gledali nešto od gore navedenog da glasaju da znam odabrat smile.gif
plz, nn spam i glupe komentare.
ako ima neka serija koja nije navedena, slobodno predložite.
thx
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 25 2008 08:10pm
ono od ovih najjvise sam gleda enterprise pa san za to glasa , gleda sam par puta i star trek , dobro j esve al jnisam bas neki ljubitelj pa sacekaj do sutra da drugi daju misljnje , jer nevjeruje da sada ima puno budnih tongue.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 25 2008 08:27pm
hm pogodija si me u žicu!!!

gleda san sva 4 Star trek serijala i odlični su,pogleda san i cili DS-9 i to mi je isto odlično!!! pogleda san i BS Galactica i to mi je odlično.
za taj 4400 prvi put čujen neznan šta je to, nisan ni za heroes čuja nikad. neznan za šta bi glasa, ja bi ispritiska sve ove šta san gleda več ali more se samo za jednog glasat. ako nisi gleda sve to skini sve pa uživaj wink.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 25 2008 08:31pm
hm da, izostavija san stargate, film mi je bija dobar oni prvi iz serije, ali nekako ono šta je sljedilo nije mi se baš nešto puno svidilo.
ja ne gledam baš tv često, ako ti ipak gledaš češče i još uz to voliš SF onda je i najgori sf bolji od denisa latina i mirjane hrge zajedno. wink.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Nov 25 2008 08:41pm
DS9 sam vote al moze bilo koja iz startrek serijala : D


edit: aha ti savjet trazis lol.....

pa gledo sam vecinu mogu ti odma rec da je 4400 smece bar meni biggrin.gif a sg1 i atlantis su mi vise za djecu nekako,
nisam se mogu u to ufurat....

battle star galactica je vec ozbiljnje al isto fali ono nesto : D mada je to ok.....

a startrek neces fulat bilo koju da odaberes, mada ja volim voyager al dobri su Ds9, i tng etc i enterprise je jeben sa kapetanom archerom tu pocinje prica kad su ljudi otkrili warp engine pa ako oces vidjet pricu iz pocetka bilo bi logicno da pocnes s enterprise biggrin.gif

uf sto sam se napusio ko zmaj pogle mi lvl na lsu rofl


EDIT x2 : D heroes je ok serija al meni je dopizdila brzo ^^ nebi mi se to vise dalo gledat....

btw si gledo seriju weeds : ) to je gg

This post was edited by Cheso on Nov 25 2008 08:48pm
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 25 2008 08:45pm
Quote (Cheso @ Wed, Nov 26 2008, 02:41am)
DS9 sam vote al moze bilo koja iz startrek serijala : D


btw ty za bump ^^
Member
Posts: 17,446
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Nov 25 2008 08:58pm
btw si gledo seriju weeds : ) to je gg



hahahahahaa
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 25 2008 09:52pm
Nisi stavija definitivno najbolji serijal star treka: ST: Original series smile.gif

Iduće lito izlazi film, baziran na temi Original series-a. Jedva čekan!

Ja kao zadrti trekkie i kao vječni protivnik onih pedera sa svjetlećim mačevima koji slušaju zelenog goblina prezentiram svoj ST poredak:


1. Original
2. Next Gener.
3. Voyager
4. DS9
5. Enterprise


moram priznat da nisam fan DS9 i enterprise-a (to je onaj sa sa tpol, jedino im je ona valjala happy.gif)

Kaže mi prijatelj da je stargate atlantis fenomenalan, iako nisam ima priliku gledat, al uskoro ću imat..
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 25 2008 11:37pm
sg nisam gledo. tj jesam mozd 1-2 al nisam pratio.

sto se tice star dreka.. svaki je dobar na svoj nacin meni.
tng ima pikarda i dejtu smile.gif
ds-9 ima ferengije smile.gif
voyager ima pricu u cjelosti
orginal je orginal biggrin.gif

heroji su predvidljivi, vec vidjeno, supermenova ekipa u jednom.. x-men XXX.. sva sreca kratki su pa sam pogledo.

to je to valjd smile.gif

ovo su gore moja misljenaj ne mora bit tako smile.gif al definitivno moj fajvorit je TNG.
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 26 2008 12:58am
jeste vidli trailer za novi film

izgleda veoma simpaticno smile.gif smile.gif

kirk u mladim danima i to tongue.gif


http://www.startrekmovie.com/
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll