Quote (Legna @ Wed, Nov 26 2008, 02:41am)
najgore je to sta je malo itema u optoku..
kupujem jebenog nekra vec tjedan dana, i to jebeno overpriceam skoro sve i svejedno nemogu kupit..
farmaj sad je vrijeme ua prodat ne za kupit pa ces brzo do tih itema sti trazis
dobre
slike postas--speed!!