Quote (Cro_Pro @ Mon, Nov 24 2008, 09:15pm)
ja ti se gol skinem samo sto ce me tuzit za ometanje reda itd. Ali bez beda ^^
rofl, ja nebi tak nest napravio za fgs nema boga
da se pred svima na netu obrukam za fgs.... bolje je ic postenim putem, putem mfa, udaris priv dia runnove i nemas beda, past ce na 10 runova barem pul il tak nest...
tak da nn izvodit sranja na netu radi fgsa....