d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ladder Slasher Rox
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 24 2008 12:24pm
dakle...igra je bolesna
al bi bila jos bolesnija kad bi znao sta gledati =))
u d2 se gleda... fcr, fhr, dr, block, res itd...
sta se gleda ovdje i sta valja
i ako nije bed da mi ko pogleda eq u mom profilu na mom char i kaze jel ista valja ili je sve beskorisni junk?
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Nov 24 2008 12:25pm
Quote (m4tej @ Mon, Nov 24 2008, 06:24pm)
dakle...igra je bolesna
al bi bila jos bolesnija kad bi znao sta gledati =))
u d2 se gleda... fcr, fhr, dr, block, res itd...
sta se gleda ovdje i sta valja
i ako nije bed da mi ko pogleda eq u mom profilu na mom char i kaze jel ista valja ili je sve beskorisni junk?


cek dobra ti je igra u kojoj samo klikas mison ko kreten ???
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 24 2008 12:26pm
Quote (ivangozu @ Mon, Nov 24 2008, 06:25pm)
cek dobra ti je igra u kojoj samo klikas mison ko kreten ???


ma bas je jaka ^^ relax
aj nemojte mi spammat jer bi htio neku pomoc ovdi i tak...
=))


This post was edited by m4tej on Nov 24 2008 12:27pm
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 24 2008 12:38pm
Quote (ivangozu @ Mon, 24 Nov 2008, 20:25)
cek dobra ti je igra u kojoj samo klikas mison ko kreten ???


ovakvi komentari me se dojme.. u svakoj igri klikas ko kreten!

btw imas dolje ls topic nn jos jedan
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 24 2008 12:44pm
Quote (sid_hr @ Mon, Nov 24 2008, 06:38pm)
ovakvi komentari me se dojme.. u svakoj igri klikas ko kreten!

btw imas dolje ls topic nn jos jedan


ma samo da poteram spam od sorgea =)
a i da ne zaspamam chesotov il ciji vec je topic sa sranjima pa da me covjek zamrzi =))
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 24 2008 12:48pm
Quote (m4tej @ Mon, Nov 24 2008, 06:44pm)
ma samo da poteram spam od sorgea =)
a i da ne zaspamam chesotov il ciji vec je topic sa sranjima pa da me covjek zamrzi =))


jebote neidemi u glavu zasto svi rade magiciane trosite fgz na neki ultimate heal ili dmg charm kasnije a mozete recimo uzet nekog melle chara i kupit mu neki imbda dagger ili axe i lvlas ko stoka .. bar dook si malo manji lvl ^^
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 24 2008 12:51pm
Quote (Usc_abaddon @ Mon, Nov 24 2008, 06:48pm)
jebote neidemi u glavu zasto svi rade magiciane trosite fgz na neki ultimate heal ili dmg charm kasnije a mozete recimo uzet nekog melle chara i kupit mu neki imbda dagger ili axe i lvlas ko stoka .. bar dook si malo manji lvl ^^


a ako ja ne namjeravam trosit fg na LS nego samo skupljat eq i prodavat je?
to nisi razmisljo ^^
a magician mi je predrag lik posto nema amazonke (ima rogue al nema ni koplja ni bowa tako da... happy.gif)
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 24 2008 12:53pm
Quote (Usc_abaddon @ Mon, 24 Nov 2008, 20:48)
jebote neidemi u glavu zasto svi rade magiciane trosite fgz na neki ultimate heal ili dmg charm kasnije a mozete recimo uzet nekog melle chara i kupit mu neki imbda dagger ili axe i lvlas ko stoka .. bar dook si malo manji lvl ^^


s melee charmom morash jako puno vremena igrat..
s magicinom u 3-5 hita ubijam trenutno na 75. lvl-u. ostalo npr citam nest ili gledam tv dok se reg.
s magicinom mozes 99% wellova rjesavat.
gozu meele je 10x skuplji.
ak mislis ikad doc do alkemicara on ne moze koristit ni jedan weapon.
ima jos toga neda mi se..
to govorim iz iskustva jer sam napravio 20 mqs s meelejem.

Quote (m4tej @ Mon, 24 Nov 2008, 20:51)
a ako ja ne namjeravam trosit fg na LS nego samo skupljat eq i prodavat je?
to nisi razmisljo ^^
a magician mi je predrag lik posto nema amazonke (ima rogue al nema ni koplja ni bowa tako da... happy.gif)


neces daleko stic.

e da i nadam se da znate da NE MORATE klikat! al za to ce te morat procitat stickije smile.gif

This post was edited by sid_hr on Nov 24 2008 12:58pm
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 24 2008 12:55pm
Quote (m4tej @ Mon, Nov 24 2008, 06:51pm)
a ako ja ne namjeravam trosit fg na LS nego samo skupljat eq i prodavat je?
to nisi razmisljo ^^
a magician mi je predrag lik posto nema amazonke (ima rogue al nema ni koplja ni bowa tako da... happy.gif)


a okej ako nemislis potrosit bar 10 fga na neki wepon za nekog melle chara da lvlas do 20 lvla oke ..nece ti padat bas neki itemi do 10 -15 lvla ( osim ako ti se ne posreci ipada ti ovako ko sidu itemi ,charmovi ... ) a bez dobrog dmga dosadit ce ti na 5 lvlu klikat vise ...
e: jbga sid ako nemisli potrosit bar nist fga .. nece nis nac neki gg charm ko sta ti placas lude cjjene nekad pretpostavljam tongue.gif , i on je mali lvl treba dogurat do 75 da udaras u 3-5 hita

This post was edited by Usc_abaddon on Nov 24 2008 01:04pm
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 24 2008 01:06pm
ako sam se pred godinu dana joino na jsp, a do tada sam mogao bez forum golda igrat 6 godina i bio sam jako dobar...... mislim da mogu i neku random game kao ladder slasher igrat bez forum golda jel?
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll