Quote (Razakel @ Mon, Nov 24 2008, 10:11am)
gg to je to!
bija san 2 puta na kantridi moran se pofalit hehe

hehe...
a sta je je ruzan je stadion al jedinstven =))
niko nema stadion pod stijenama sa takvom akustikom...
=)))probajte jednom kad dodjete (ako dodjete) onako pjevat sa svima... akustika jebe mater....
jeka gruva u stijenama... boleština