Quote (Kennoth @ Sun, Nov 23 2008, 02:13pm)
Nisam upoznat
ovakvim postovima samo stvaraš neprijatelja
Quote (sid_hr @ Sun, Nov 23 2008, 02:16pm)
napiso si to ko da je to neka velika promjena.. nije jedini on.. a sta nema komunista krscanina?
ugl. sto se tice emisije.
upocetku mi se cinilo da ce opet srat cijelo vrijeme.. al kad sam malo razmislio..
Tomac nije vise mlad i stvarno ne vidim ni jedan razlog da laze (vise)!
Ajd recimo da sam mu povjerovao.

sto se tice emisije sto je prico!
je velika je to promjena asu ... znajuci sta je prije bilo
Quote (nugard @ Sun, Nov 23 2008, 02:22pm)
Poštujem Tomca, jedan od rijetkih hrvatskih ljevičara koji je nacionalno osvješten.
od tebe ocekujen vise a ne šturu rečenicu ali nvm jsp na kavi cemo o tome
This post was edited by cppjole on Nov 23 2008 08:37am