d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Guild Wars > Jel Igra Iko?
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Nov 21 2008 07:58am
Samo me zanima jel ima hrvata koji igraju tu igru, pa eto ako ima izjasnite se tongue.gif !
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 21 2008 08:17am
da se izjasnimo i ako ne igramo?

upss vec sam se izjasnio sad je gotovo smile.gif
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Nov 21 2008 08:26am
Quote (The_Outsider @ Fri, 21 Nov 2008, 15:17)
da se izjasnimo i ako ne igramo?

upss vec sam se izjasnio sad je gotovo smile.gif


Da ofc... ali i da nisi nista napisa opet si se izjasnija na neki nacin tongue.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Add Reply New Topic New Poll