Evo samo da kazem da se vracam diablu , nisam igrao duze vrijeme jer skola i ta sranja su me zaokupirala, uglavnom mislim da me svi znate ovdje , cpp jole i edo susjedi smo tako da cete odmah znat . Eto toliko od mene , samo ako mozete reci sta igrate sada hc ili sc?