Quote (leona @ Mon, Nov 17 2008, 10:23pm)
omg abaddon koliko si puta odusta pa se vratija rofl u ovon misecu

hm ? nijednom .. nakon banna nisam se ni potrudio nac novi ~~
a ono nakon ripa s hammerom ,, prodo pola nekra za malo fgsa kupio malo sorc eq i bann ... ni ne trudim se saznat kako da nabavim fgs za novi eq pa ni ne trazim cd keys ..
This post was edited by Usc_abaddon on Nov 17 2008 04:45pm