d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ljubitelji Crtica =))
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 17 2008 03:06am
preporucite mi sta da pogledam...
imam previse slobodnog vremena a vidim kako ljudi hvale ove crtice pa mi preporucite sta:

1. naruto
2. bleach ( 8.7/10 cini mi se na jmdb-u)
3. avatar (najvise ocjenjen na jmdb-u... 9.2/10)
4. dragon ball Z (dao mi prika ~500 epizoda, taj crtic sam gledao kao mali i bio mi je strava al sad neznam s obzirom na ove prethodne)

ima ko sta za preporucit?
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 17 2008 03:08am
nick praskaton na youtube, ja sam jucer umrla od smija biggrin.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 17 2008 03:10am
Quote (leona @ Mon, Nov 17 2008, 09:08am)
nick praskaton na youtube, ja sam jucer umrla od smija biggrin.gif


"nick razmiĆĄlja"
=)))
prejak crtich =))
bio je davno u nekoj emisiji za djecu dok sam bio 2-3 osnovne
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 17 2008 03:14am
Pink Panther i Gogsi su mi fav. toonz
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 17 2008 03:20am
ja sam jucer na fejsbuku vidila grupu obozavatelja i odma sam ga isla gledat smile.gif
ne mogu virovat da sam se sitila skoro cile epizode..
baza je sta je crtic u 3 licu,a najsmisnije mi je to sta nick sve izracuna u pola sekunde biggrin.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 17 2008 03:28am
Quote (leona @ Mon, Nov 17 2008, 09:20am)
ja sam jucer na fejsbuku vidila grupu obozavatelja i odma sam ga isla gledat smile.gif
ne mogu virovat da sam se sitila skoro cile epizode..
baza je sta je crtic u 3 licu,a najsmisnije mi je to sta nick sve izracuna u pola sekunde biggrin.gif


ofc
kad kalkulira pa neki trokuti idu kao on razmislja...
fore ako pogodi prackom auto past ce antena sa vrha zgrade lopovu na glavu.... sleep.gif
daj daj trebaju mi savjeti za ovo gore nn ovi crtici =))
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Nov 17 2008 03:35am
Dragon Ball (Z i Gt) i Samurai Champloo

pogledaj, nes pozalit biggrin.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 17 2008 03:37am
Quote (Legna @ Mon, Nov 17 2008, 09:35am)
Dragon Ball (Z i Gt) i Samurai Champloo

pogledaj, nes pozalit biggrin.gif


gledam sada Z
imam 3 dvda
500 epizoda
zapeo sam na prvoj sezoni (saiyan saga na 11 epizodi.... sad su se krilin, yamcha i ona 2 kretena vraitli iz time machina)
ako ti to sta znaci... dakle ok je crtic... da nastavim? =)
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 17 2008 04:13am
uglyhammer.gif DBZ sam obozavao kao mali, tj dok su ga prenosili na novoj
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 17 2008 04:36am
da, i ja lol
i ona mjeseceva ratnica lol biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll