Quote (leona @ Mon, Nov 17 2008, 09:20am)
ja sam jucer na fejsbuku vidila grupu obozavatelja i odma sam ga isla gledat

ne mogu virovat da sam se sitila skoro cile epizode..
baza je sta je crtic u 3 licu,a najsmisnije mi je to sta nick sve izracuna u pola sekunde

ofc
kad kalkulira pa neki trokuti idu kao on razmislja...
fore ako pogodi prackom auto past ce antena sa vrha zgrade lopovu na glavu....

daj daj trebaju mi savjeti za ovo gore nn ovi crtici =))