Quote (Usc_abaddon @ Sun, 16 Nov 2008, 16:12)
kao prvo
nemoras otvarat 2 topica cojece

kao drugo
spomeni na kojem si realmu ( hc sc / ld nl )
kao trece
mos se predstavit da znam ko si ti dal smo te vidjali na d2 da dobijemo koji popust

a 4.kao najvažnije da nemože trejdat ovde....