Quote (attilius @ Fri, 14 Nov 2008, 13:07)
iako bi volio da Eddy bude prvi;:D
ovaj edi je zajeban, zna isprovocirat ljude, nisi ti prvi kojeg je sprdija, otvarali su i drugi besmislene topice u trenucima kad mu nisu znali odgovorit, baci oko u arhivu...
This post was edited by nugard on Nov 14 2008 05:46am