d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Zabrana Pusenja > Hehe
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Nov 10 2008 06:59am
Evo kako su to shvatili na mom faxu biggrin.gif


Member
Posts: 366
Joined: Nov 2 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 10 2008 07:04am
^^
Member
Posts: 2,226
Joined: Nov 29 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 10 2008 07:23am
pa koji bi idol stavia zabranu pusnenja na kantu sa pepeljarom ???? i ti imas posebne slike =)
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 10 2008 07:30am
Quote (Hasordin @ Mon, Nov 10 2008, 01:23pm)
pa koji bi idol stavia zabranu pusnenja na kantu sa pepeljarom ???? i ti imas posebne slike =)


upravo tako hjahahahahhaha vidi se da su obrazovani ti koji su to postavili
a sta se mene osobno tice jesam pusac nisan neki hardcore ( manje od po kutije dnevno ) ali isto ce mi bit drago kad taj zakon ozivi necu vise pusit majke mi ... a kad vidin nekoga da pusi duvan zvat cu pandure odma MAJKE mi mile ... kad je nemogu dzoks legalno zapalit nece ni oni pusit u kaficu bogami
toliko od mene
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Nov 10 2008 07:31am
Quote (Hasordin @ Mon, 10 Nov 2008, 14:23)
pa koji bi idol stavia zabranu pusnenja na kantu sa pepeljarom ???? i ti imas posebne slike =)


on ti je cili poseban... to je u "posebnoj" školi...
biggrin.gif

This post was edited by nesius on Nov 10 2008 07:32am
Member
Posts: 2,226
Joined: Nov 29 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 10 2008 08:06am
Quote (cppjole @ Mon, Nov 10 2008, 01:30pm)
upravo tako hjahahahahhaha vidi se da su obrazovani ti koji su to postavili
a sta se mene osobno tice jesam pusac nisan neki hardcore ( manje od po kutije dnevno ) ali isto ce mi bit drago kad taj zakon ozivi necu vise pusit majke mi ... a kad vidin nekoga da pusi duvan zvat cu pandure odma MAJKE mi mile ... kad je nemogu dzoks legalno zapalit nece ni oni pusit u kaficu bogami
toliko od mene


ofc +1
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Nov 10 2008 09:23am
ako pusis u skolskom dvoristu kazna tebi osobno 500 kn
SKOLI 10000 LOLLOLOLO UVALIT IH U DUGOVE AMO
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Nov 10 2008 09:42am
Quote (ivangozu @ Mon, Nov 10 2008, 03:23pm)
ako pusis u skolskom dvoristu kazna tebi osobno 500 kn
SKOLI 10000 LOLLOLOLO UVALIT IH U DUGOVE AMO


lol??? ma da mi je znat tko ce provodit te zakone...
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 10 2008 10:22am
Quote (ivangozu @ Mon, 10 Nov 2008, 17:23)
ako pusis u skolskom dvoristu kazna tebi osobno 500 kn
SKOLI 10000 LOLLOLOLO UVALIT IH U DUGOVE AMO


Zaboravija si da ti škola uruči otkaz nakon takvog incidenta.

Tako da ćeš morat zamolit drugare da se i oni dobrovoljno ispišu kako bi je uspili uvalit u dugove.
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 10 2008 10:23am
Quote (nugard @ Mon, Nov 10 2008, 04:22pm)
Zaboravija si da ti škola uruči otkaz nakon takvog incidenta.

Tako da ćeš morat zamolit drugare da se i oni dobrovoljno ispišu kako bi je uspili uvalit u dugove.


biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll