d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ako Bi Neko Moga !!! > Udi U Topic Pa Citaj :d
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,885
Joined: Nov 4 2008
Gold: 10.00
Nov 7 2008 06:51am
posudit !! oko 100 fgs za hc eni ?
vratim cim budem moga !
thx
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 7 2008 01:33pm
može. kamata 10% dnevno.
moram napomenut da ima i kvaka.
naime, moramo te osigurat kod nekog životnog osiguranja ako ne vratiš.
tako da se možemo naplatiti od njih. samo prije toga ti polomimo ruke i noge.....
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 7 2008 03:43pm
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Nov 7 2008, 07:33pm)
može. kamata 10% dnevno.
moram napomenut da ima i kvaka.
naime, moramo te osigurat kod nekog životnog osiguranja ako ne vratiš.
tako da se možemo naplatiti od njih. samo prije toga ti polomimo ruke i noge.....


Hahahaha. Sunce ti jebem sta ima?
Go Back To Hrvatski Topic List
Closed New Topic New Poll