Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Nov 7 2008, 07:33pm)
može. kamata 10% dnevno.
moram napomenut da ima i kvaka.
naime, moramo te osigurat kod nekog životnog osiguranja ako ne vratiš.
tako da se možemo naplatiti od njih. samo prije toga ti polomimo ruke i noge.....
Hahahaha. Sunce ti jebem sta ima?