d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Zašto Mrzin Prosinečkog
1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Nov 6 2008 12:58pm


This post was edited by Razakel on Nov 6 2008 12:58pm
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Nov 6 2008 12:58pm


This post was edited by Razakel on Nov 6 2008 12:59pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 6 2008 01:07pm
Da se večeras sukobe modri i tottenham, šta mislite bi li se Luka Modrić u tottenhamovom dresu počea tuć protiv svojih suigrača za sveto ime Dinamo?

Bi kurac.


Bi li ga zato mrzija?

Bi kurac.
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 6 2008 01:23pm
Quote (nugard @ Thu, Nov 6 2008, 07:07pm)
Da se večeras sukobe modri i tottenham, šta mislite bi li se Luka Modrić u tottenhamovom dresu počea tuć protiv svojih suigrača za sveto ime Dinamo?

Bi kurac.


Bi li ga zato mrzija?

Bi kurac.


vouch
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 6 2008 01:41pm
sta je posto jubito klipove?

meni ne radi :S

nemam javu na poslu



This post was edited by The_Outsider on Nov 6 2008 01:44pm
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 6 2008 01:45pm
Ja mrzim stimca i njegove debilne komentare
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 6 2008 01:51pm
Quote (Kennoth @ Thu, 6 Nov 2008, 21:45)
Ja mrzim stimca i njegove debilne komentare


glumi nekog gospodina a teški je primitivac, izražava se sa nekim stručnim terminima kako bi sakrija da nema poštenu srednju školu,

govori očigledne stvari, a većina ljudi ga smatra analitičnim i elokventnim...

dobro je reka moj prijatelj: neka ide na radio komentirat pa neka prenosi šta se događa na terenu, a ne na televiziji ponavljat ono šta vidimo sa zdravim očima
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Nov 6 2008 02:22pm
Quote (nugard @ Thu, 6 Nov 2008, 19:51)
glumi nekog gospodina a teški je primitivac, izražava se sa nekim stručnim terminima kako bi sakrija da nema poštenu srednju školu,

govori očigledne stvari, a većina ljudi ga smatra analitičnim i elokventnim...


dobro je reka moj prijatelj: neka ide na radio komentirat pa neka prenosi šta se događa na terenu, a ne na televiziji ponavljat ono šta vidimo sa zdravim očima


hehe sve si reko tongue.gif
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Nov 6 2008 04:11pm
Quote (nugard @ Thu, 6 Nov 2008, 20:07)
Da se večeras sukobe modri i tottenham, šta mislite bi li se Luka Modrić u tottenhamovom dresu počea tuć protiv svojih suigrača za sveto ime Dinamo?

Bi kurac.


Bi li ga zato mrzija?

Bi kurac.


pa fala bogu, ALI

u to vrime.. vođa navijača crvene zvezde (valjda se znaš ko je bija) kreće u pohode na borovo selo i istočnu slavoniju.. na prvu crtu idu upravo navijači tog kluba.. za kojeg se počea tuč prosinečki

mene ne boli kurac na to.. ne mrzin srbe, ali mrzin cigane ka sta je on
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 6 2008 04:14pm
Pa Robi je jugosloven, samo je branio drzavu smile.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
1234Next
Closed New Topic New Poll