Quote (Kennoth @ Thu, 6 Nov 2008, 21:45)
Ja mrzim stimca i njegove debilne komentare
glumi nekog gospodina a teški je primitivac, izražava se sa nekim stručnim terminima kako bi sakrija da nema poštenu srednju školu,
govori očigledne stvari, a većina ljudi ga smatra analitičnim i elokventnim...
dobro je reka moj prijatelj: neka ide na radio komentirat pa neka prenosi šta se događa na terenu, a ne na televiziji ponavljat ono šta vidimo sa zdravim očima